#50Märklin 4000
Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/30 -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#67
Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 18 cm -
#111
Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#16
Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 28 cm -
#25
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21,5 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#29
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#51Märklin 3000
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 45/55 -
#107
Een antieke mandoline, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer. Brug manco, enkele barsten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 60 cm