#386Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.
#8Een groep ballerina’s in meerkleurig porselein, ca. 1950/60. Oekraïens gemerkt.
#2C. Dratz“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd C. Dratz.
#434Een vintage spiegel met steen motief.
#141“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
"Panther". A sculpture in dark patinated bronze inspired by a work of René Paris.No longer availableDim. 22 x 46 x 23 cmEstimate: € 300 / 400 -
#542Daniel Boucherie“Liggend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#16Een paar krantenrekjes, waarvan één op wielen, en één met gedreven koperen taferelen.
#248Een 19e eeuws groot mahoniehouten stuurrad met dubbele ring en 8 spaken.
#265Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
A rounded vase made of black glass with a multicolored decoration of roses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 120 / 200