Zes vershillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

Six different silver brushes. Marked, Birmingham.
Dim. L: 24,5 cm
SKU: 2708240005.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 120 / 200

  • #641

    A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear, on a marble base. In the style of Antoine-Louis Barye.
    Dim. 16,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #564
    Muller Frères

    An Art Deco glass paste hanging lamp with 1 bowl, 3 sconces, signed Muller Frères.
    Dim. h 60, Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #509
    Hager Wiesner

    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #333
    Plank

    Een projector in originele draagtas. Noris 8 - Super 100. Jaren 50. Met toebehoren.

    A projector in original carry case. Noris 8 - Super 100. From the 1950s. With accessories.
    Dim. 18 x 29 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182
    Salvador Dali
    Period: 1904 - 1989

    “Divina”. Een lithografie in kleur van Salvador Dali, gesigneerd met inkt in de marge in 1964. In vergulde kader.

    "Divina". A color lithograph by Salvador Dali, signed in ink in the margin in 1964. In a gilt frame.
    Dim. 43 x 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #246

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #93

    Een vergulde zamakken klok onder een ovalen stolp met een beeld van een jonkvrouw met vogel.

    A gilded zamak clock under an oval dome with a sculpture of a maiden with a bird.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #397

    Een lot van 3 vintage camera’s. Bestaande uit een Voigtländer in lederen tasje, een Olympus AF-1 met tasje en een Kodak Brownie 127.

    A lot of 3 vintage cameras. Consisting of a Voigtländer in leather case, an Olympus AF-1 with case, and a Kodak Brownie 127.
    Estimate: € 80 / 120
  • #123
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Vader en zoon Schoenaerts”, een zwart- en witfoto. Gesigneerd op de passe-partout en achteraan op de foto gestempeld door Herman Selleslags. Toegevoegd een foto van Herman De Coninck met opschrift ‘Het gaat niet over hebben, hooguit over krijgen.’ Fotograaf niet gekend.

    "Father and son Schoenaerts", a black and white photo. Signed on the mat and stamped on the back of the photo by Herman Selleslags. Added is a photo of Herman De Coninck with the inscription 'It's not about having, at most about receiving.' Photographer unknown.
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #653

    “Prins karnaval”, een bronzen buste van een gekroonde man, met monogram P.P.

    "Prince Carnival," a bronze bust of a crowned man, with monogram P.P.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683

    Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.

    A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #684

    Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

    A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00