Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes vershillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

Six different silver brushes. Marked, Birmingham.
Dim. L: 24,5 cm
SKU: 2708240005.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #472
    Harry

    “Twee dames in zwart”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Two Ladies in Black", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #715

    “Schipper met pijp”, een bronzen beeldje op zwart marmeren voet, niet gesigneerd.

    "Shipper with pipe", a bronze statue on a black marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.

    A small marble and zamak clock. Decorated with birds on a branch.
    No longer available
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    “Hollands dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Draagt handtekening.

    "Dutch village view", a painting, oil on panel in a gilded frame. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #397

    Een lot van 3 vintage camera’s. Bestaande uit een Voigtländer in lederen tasje, een Olympus AF-1 met tasje en een Kodak Brownie 127.

    A lot of 3 vintage cameras. Consisting of a Voigtländer in leather case, an Olympus AF-1 with case, and a Kodak Brownie 127.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Een Afrikaans hout gesculpteerd helm/masker.

    An African carved wooden helmet/mask.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #292
    Georges Tahon

    “De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #324
    D. Carlier

    “Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.

    "Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #479
    Harry

    “Dancing Lady”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Dancing Lady", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 122 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More