Zes vershillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

Six different silver brushes. Marked, Birmingham.
Dim. L: 24,5 cm
SKU: 2708240005.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 120 / 200

  • #114

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 72 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #25

    Twee verschillende borstels van zilver. 800‰. Duitse keuren.

    Two different silver brushes. 800‰. German hallmarks.
    Dim. L: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #104
    Antoon Pilyser
    Period: 1939 -

    “Stilleven met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ant. Pilyser.

    "Still life with flowers", a painting, oil on canvas, signed Ant. Pilyser.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #323

    Een Pools kristalglazen vaas met 2 papegaaien in het decor.

    A Polish crystal glass vase with 2 parrots in the design.
    Dim. 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442

    A decorative abstract painting in pastel colors, oil on canvas. Signed illegibly. Purchased from De Wiew.
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #632
    Blommaert

    Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.

    A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.
    Dim. 172 x 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #191

    Een metalen Cabasset Italiaanse Helm (16de eeuw).

    A metal Cabasset Italian Helmet (16th century).
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #44
    Jan Bosschaert
    Period: 1957 -

    Een lot van 2 grafische werken met erotisch onderwerp, gesigneerd buiten de plaat door Jan Bosschaert en genummerd 15/50 en 9/100.

    A lot of 2 graphic works with an erotic subject, signed outside the plate by Jan Bosschaert and numbered 15/50 and 9/100.
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    An African wooden sculpted fetish figurine of a kneeling figure, presumably from Congo.
    Dim. 38,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455

    Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig figuratief, geometrisch decor. Aan de rand vermoedelijk gesigneerd “E Vervliet” en gedateerd 1889.

    A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.
    Dim. Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #650

    Een 18 kt witgouden ring bezet een diamant oude slijp van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with an old cut diamond of approximately 0.50 ct.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #561

    Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.

    An Indonesian bronze sculpture of Guanyin.
    Dim. 131 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00