Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes zilveren lepeltjes met en Lodewijk XV-motief in etui.

Zes zilveren lepeltjes met een Lodewijk XV-motief in etui van L. Fisco te Brussel. Franse keuren, tweede gehalte.

Six cuillères en argent à motif Louis XV dans un étui de L. Fisco à Bruxelles. Poinçons français, deuxième titre.
Dim. 72 g
SKU: 2710150127.
Category: Zilver.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #237

    Een lot zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een schoteltje en een schelpvormig schaaltje. Allen gemerkt en 800‰.

    Lot d’argent, comprenant sept cuillères, un petit plat et un plat en forme de coquille. Avec poinçons et 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #337

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.

    Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.

    Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #608
    Wolfers

    Twee terrines van 800‰ zilver. Gemerkt. +/-1544 g.

    Deux terrines en argent au poinçons de 800‰. ± 1544 g.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #118

    Een schenkkan van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Duitse Keuren. We voegen er elf zilveren dessertvorkjes aan toe.

    Verseuse en cristal taillé incolore avec monture en argent aux poinçons allemands. Nous ajoutons onze fourchettes à dessert en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #243

    Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.

    Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #338

    Een lot zilver, bestaande uit drie peper-en zoutstelletjes, een servetring, een rammelaar en twee geldbeursjes met maliën.

    Lot d’argent comprenant trois garnitures au poivre et sel, un anneau à serviette, un hochet, deux porte-monnaie aux maillons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #503

    Een kaarsenpan van gedreven zilver met snuiter. 800‰. XIXe eeuw.

    Candélabre en argent repoussé. Poinçon de 800‰. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 153 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #124

    Een peper en zoutvaatje van blauw glas in een zilveren houder, bovenaan versierd met een engeltje. Met twee zilveren lepeltjes

    Poivrier et salière en verre bleu et argent, le dessus décoré d’un angelot. Avec deux petites cuillère également en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #252

    Een lot zilver, bestaande uit twaalf ijslepels van het tweede gehalte in etui, vijf Sterlingzilveren lepeltjes, Een zilveren suikerpotmontuur, een servetring en schaaltje van Wolfers.

    Lot d’argent comprenant douze cuillères à glace au deuxième titre, dans leur étui, cinq cuillères en argent sterling, une monture de sucrier en argent, un anneau à serviette et un petit plat par Wolfers.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #429
    Ben De Weerdt

    “Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #297

    Een vaas van blauw glas met vergulde motieven op de buik en rand.

    Vase en verre bleu aux motifs dorés sur la panse et le col.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #598

    Coupe met deksel van polychroom porselein. Chinees werk, tijdperk Kouang-Siue, omstreeks 1900.

    Coupe couverte en porcelaine polychrome. Travail chinois, époque Kouang-Siue, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #91

    Een paar boekensteunen van celadonkleurig aardewerk in de vorm van bizons. Periode art deco.

    Paire de serre-livres en faïence céladon en forme de bisons. Période art déco.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Val St. Lambert

    Een coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #687

    Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.

    Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #131

    Een gevarieerd lot met zakmesjes, schaartjes, gespen enz. Overwegend van verzilverd metaal.

    Lot varié de couteaux de poche, de ciseaux, de boucles etc. En grande partie en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #321

    Een sierstuk van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, versierd met een bloemendecor in reliëf.

    Pièce décorative en faïence polychrome de style art nouveau. Décor de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #637

    Een Chinees juwelenkistje van zwartgelakt hout, gedecoreerd met plaquettes van jade.

    Coffret à bijoux chinois en bois laqué noir. Décor de plaquettes en jade.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #732

    Een lot van drie kalligrafische werken op rijstpapier. China.

    Lot de trois oeuvres calligraphiques sur papier de riz. Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 395 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #82

    Een koffieserviesje van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, suikerpot, een schaal en zes kopjes met onderschoteltjes. Kleine haarscheurtjes en één restauratie. Tijdperk Louis-Philippe.

    Petit service à café en porcelaine polychrome et doré comprenant une cafetière, un pot à lait, une théière, un sucrier, un plat et six tasses et soucoupes. Petits cheveux et une restauration. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More