Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven  door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

Online only
SKU: 0104190146.
Category: Online Only.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #146
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #320

    Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93

    Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #35
    Yashika T3

    Een compactcamera op batterijen. In tasje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #312

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #316

    Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 cm, h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #314
    John warmink

    Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #115

    “Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #313

    Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #283

    Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #315

    Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kelkvaas op geborsteld metalen voet, een groen en een blauw schaaltje en een klein groen bol vaasje. Bijgevoegd een geslepen kleurloze vierkante vaas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #323
    PS-67 Scott

    Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #282
    Royal Sphinx, Maastricht

    Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm; Ø 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #322
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #319

    Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #317
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #321
    Westinghouse

    Een verrekijker uit 1943 in lederen tas.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #95

    Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #287
    Samsonite

    Twee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #325

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #284

    Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #318

    Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #58

    Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #309
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #24

    Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

    Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 12 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.

    Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #47

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #22

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #207

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #29

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #72

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #89
    Limoges, France

    Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More