Other lots in this auction
-
#82Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Drie etsen met zichten op de Antwerpse Onze-Lieve-Vrouwenkathedraal. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes avec vues de la cathédrale Notre-Dame d'Anvers. Toutes signées et numérotées à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 23; 36 x 11 & 24,5 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#296Louis Van Engelen“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableOnline onlyDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180 / 240 -
#258Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#219Een groen glazen juwelendoosje en een kaketoe van mineralen.
Une boîte à bijoux en verre vert et un cacatoès minéral.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#124Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#49Louis Peeters“Havengeul”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Havengeul. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 10,5 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyDim. b: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#55Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#183Lea Steppe“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.
Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#169Een paar dekselvazen van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine randschilfer aan de basis van de grootste.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft à décor multicolore. Marqué en bas. Très petit éclat de bord à la base du plus grand.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 40








