Other lots in this auction
-
#265Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#264Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188J. De Wil“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#172Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#144Emile Van Damme - SylvaPeriod: 1853 - 1935“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#221J. van OppenhortLandschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#2DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#69Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.
Trois figurines en biscuit multicolores (dont une endommagée) et un berger en plâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#77GDV, BruèreEen porseleinen vijzel met stamper.
Un mortier et un pilon en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#225F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120








