#7
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
#244Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 76 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#141
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#151W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#39
Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#245Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#136
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/50 -
#124
Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25/35 -
#27
Twee paar kandelaars van rood koper.
#22
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
#42
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 16 - 19 cmEstimate: € 15/25 -
#129
Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 15/25