#240Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#80Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 66 cmEstimate: € 25 / 35 -
#165Albert Van Dyck“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279Mamree“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#197Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#70Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#14Een Garuda van gesculpteerd hout. We voegen er twee Chinese schoteltjes van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors aan toe.
Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#151W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#272“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40