#97Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
#54Goebel, Germany
“Erstkommunion, Mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 814. Eerste uitgave 1999.
"Erstkommunion, Mädchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 814. Premier numéro 1999.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 30/40 -
#38Goebel, Germany
“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#102Goebel, Germany
#62Porcellane Principe, Capodimonte
#43Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 111 3/0.
“Harmonie en bordure de route”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 111 3/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/50 -
#7Goebel, Germany
“Fur Vati”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 759. Op houten stoeltje. Eerste uitgave 1995.
"Fur Vati". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 759. Sur une chaise en bois. Première édition 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#88Maria Innocentia Hummel
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85 -
#19Goebel, Germany
“Herzjunge”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 399. Speciale editie Goebel Collector’s Club. 1979.
"Herzjunge". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 399. Édition spéciale Goebel Collector's Club. 1979.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#8Goebel, West-Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1989/90. Gaaf.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1989/90. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/40 -
#44Goebel, Germany
“Hänsel und Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 94 3/0.
Hänsel und Gretel. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 94 3/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/50