#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
#57E. Haegemans710“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#9“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#91R. Sperber“Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.
“Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Signée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyDim. 12,93 gEstimate: € 30 / 50