• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamelijk brutogewicht van 240 gram.

Zeven zilveren theezeefjes. Vier gemerkt 800 en drie met Minervahoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 240 gram.

Seven silver tea strainers. Four marked 800 and three with Minerva head. With a total gross weight of 240 grams.
Dim. 240 gram
SKU: 2511250198.
Categories: varia, Zilver.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #198
Estimate: € 120 / 150

  • #118

    Twee zilveren kommetjes, gemerkt H&Cie. Met een gezamenlijk brutogewicht van 315 gram.

    Two silver bowls, marked H&Cie. With a total gross weight of 315 grams.
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #205

    Een antieke wandelstok van geëboniseerd hout met een zilveren handvat. Gemerkt 800.

    An antique ebony walking stick with a silver handle. Marked 800.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #491

    Een Chinese vogelkooi van bamboe en messing. Met porseleinen voeder en drinkbakjes.

    A Chinese birdcage of bamboo and brass. With porcelain food and water bowls.
    Dim. Hoogte 59, Ø 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Zeven zilveren servetringen, waarvan 5 gemerkt 800, 1 gemerkt 925 en 1 niet gemerkt. Met een gezamenlijk brutogewicht van 195 gram.

    Seven silver napkin rings, 5 marked 800, 1 marked 925, and 1 unmarked. With a total gross weight of 195 grams.
    Dim. 195 gram
    Estimate: € 120 / 150
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Eel gevarieerd lot van 3 zilveren items bestaande uit: een sauskommetje, Engelse keuren, Birmingham 1915, een ananas gemerkt 800 fb en een dop van een strooier met Minerva keurmerk. 235 gram

    A varied lot of 3 silver items consisting of: a sauce boat, English hallmarks, Birmingham 1915, a pineapple marked 800 fb, and a shaker lid with Minerva hallmark. 235 grams.
    Dim. h 9 cm (ananas)
    Estimate: € 160 / 220
  • #29

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #285

    Drie messingen kerkkandelaars.

    Three brass church candlesticks.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Een set van 12 zilveren shotglaasjes, Frans gekeurd: Minerva en hoofdletters LN met een boompje tussen de letters. 85 gram. Gedeukt.

    A set of 12 silver shot glasses, French hallmarked: Minerva and uppercase letters LN with a small tree between the letters. 85 grams. Dented.
    Dim. h 4 x Ø 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Een urnevormige vaas van Booms glas met een decor van antilopen.

    An urn-shaped vase of Booms glass with a decor of antelopes.
    Dim. Hoogte 30, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een antieke wortelhouten wandelstok met een naamplaatje op naam van H. Minne, Quellinstraat, Antwerpen.

    An antique root wood walking stick with a nameplate stating H. Minne, Quellinstraat, Antwerp.
    Dim. Lengte 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #579

    Een verzilverde warmhouder. Gemerkt Wilcox International Silver Co. 2775.

    A silver-plated chafing dish. Marked Wilcox International Silver Co. 2775.
    Dim. Hoogte 24, Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui, gemerkt 800. Met een gezamenlijk brutogewicht van 150 gram.

    Twelve silver spoons in case, hallmarked 800. With a total gross weight of 150 grams.
    Dim. 150 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    Zeventien zilveren objecten waaronder verschillende lepels, vier suikertangen, een menukaarthouder en het handvat van een kinderwandelstok. Met een gezamelijk brutogewicht van 540 gram. Toegevoegd een lot verzilverd.

    Seventeen silver objects including various spoons, four sugar tongs, a menu card holder, and the handle of a child's walking stick. With a total gross weight of 540 grams. Also included is a lot of silver-plated items.
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #57

    ‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.

    'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing.
    Dim. H 27, B 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Harrison Fisher & Co.

    Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.

    A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.
    Dim. B 23, D 16, H 7 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #59
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in etui van verguld zilver. Gemerkt Dupont de Paris, 925.

    A Dupont ballpoint pen in a case of gilded silver. Marked Dupont de Paris, 925.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #255

    Een lot van 3 zilveren boompjes, gemerkt 800, gecombineerd met mineralen.

    A lot of 3 silver trees, marked 800, combined with minerals.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    18 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.

    18 small silver spoons in case. Two different sizes. The largest are marked 800 and the smaller 835. With a combined gross weight of 410 grams.
    Dim. 410 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #135

    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250

  • #536

    Een paar messingen neo-klassieke stoeltjes met rode fluwelen zit en rug.

    A pair of brass neo-classical chairs with red velvet seat and back.
    Dim. h 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #427

    Een blauw en witte Chinees porseleinen pagode in 4 niveaus.

    A blue and white Chinese porcelain pagoda with 4 levels.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #69

    Een set van 4 stoelen in Lodewijk XVI stijl, 2 met en 2 zonder armleuning.

    A set of 4 chairs in Louis XVI style, 2 with armrests and 2 without.
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Ronald Ergo

    “Veelkleurig bloemenstilleven in blauwe pot.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Colorful flower still life in blue pot." Oil on board. Signed.
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and inlaid jade.
    Dim. H 17, B 27, D 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268

    Een groot lot bierpullen met deksel van Westerwald aardewerk.

    A large lot of beer steins with lids made of Westerwald earthenware.
    Dim. Hoogte 15-20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Een lot van 6 postzegelalbums, met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: Luxemburg (1882 - 1977), Zwitserland (1862 - 1999), Griekenland (1872-), en een kleine hoeveelheid oost europa en Turkije. En één stempel van Noord Ingermanland. Portugal (1876 - 1977). Spanje (1850 - 2001), Italië (1863 - 1977), Vaticaanstad (1945 - 1974). Nederland (1864 - ), Malta, Cyprus. Franse domeinen (1886 -) etc.

    A lot of 6 stamp albums, with a wide variety of stamps, including a good number from the 19th century. Consisting of: Luxembourg (1882 - 1977), Switzerland (1862 - 1999), Greece (1872-), and a small quantity from Eastern Europe and Turkey. Plus one stamp from North Ingria. Portugal (1876 - 1977), Spain (1850 - 2001), Italy (1863 - 1977), Vatican City (1945 - 1974), the Netherlands (1864 - ), Malta, Cyprus, French territories (1886 -), etc.
    Estimate: € 180 / 240
  • #221
    Lavisse & Rambaud

    “Histoire générale - le monde contemporain - 1870 - 1900”, Lavisse & Rambaud, 1901.

    "General History - The Contemporary World - 1870-1900", Lavisse & Rambaud, 1901.
    Dim. 25.5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #343

    Een Japanse vaas van Kutani porselein, verscheidene taferelen, rijkelijk gedecoreerd.

    A Japanese vase in Kutani porcelain, featuring various scenes, richly decorated.
    Dim. h 36.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een schrijftafel op wieltjes met groen lederen blad en twee laden. Met beukenhouten armstoel.

    A writing desk on wheels with green leather top and two drawers. Includes a beechwood armchair.
    Dim. H 74, B 99, 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #387

    Een massief houten beeld van een gehurkte man met een pijp en een Non La hoed.

    A solid wooden sculpture of a crouching man with a pipe and a Non La hat.
    Dim. Hoogte 80 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00