• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.
Richard De Bruyn

'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
Dim. 30/40 cm
SKU: 2511250364.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #364
Estimate: € 50 / 75

  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555
    Jean Michel Benier
    Period: 1949 - ....

    “Striptease”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd en achteraan gesigneerd.

    "Striptease", a painting, oil on canvas, monogrammed and signed on the back.
    Dim. 61 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450

  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #140

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 16 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. HP1.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 16 brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.60 ct. HP1.
    Dim. 11,72 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #227
    Sony

    Een vintage cd-speler, Sony CDP-101, te reviseren, laser te vervangen. Met originele handleiding.

    A vintage CD player, Sony CDP-101, in need of refurbishment, laser replacement. Comes with original manual.
    Dim. 10.5 x 35.5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427

    Een blauw en witte Chinees porseleinen pagode in 4 niveaus.

    A blue and white Chinese porcelain pagoda with 4 levels.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #475

    Een handgeknoopte loper met vogels in het decor.

    A hand-knotted runner with birds in the design.
    Dim. 484 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523
    Willy Vandersteen

    Een set van 15 Lekturama “Suske en Wiske Collectie” bundels.

    A set of 15 Lekturama "Suske en Wiske Collection" bundles.
    Estimate: € 60 / 80
  • #44
    Raoul Pharasyn
    Period: 1908 - 1991

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.

    'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct.
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Vroeg 20ste eeuwse verzilverd metalen lampenvoet met floraal decor met vogels.

    Early 20th-century silver-plated metal lamp base with floral decor featuring birds.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    Een lot van vijf Nanking vazen waarvan één met haarlijnscheur en een paar met schilfertjes.

    A lot of five Nanking vases, one with a hairline crack and a couple with flakes.
    Dim. H:45 cm
    Estimate: € 60 / 100

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00