#649Bree BelgiumEen rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 cEstimate: € 40 / 60 -
#420Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct (twee kleine steentjes ontbreken).
An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing).No longer availableDim. 3 gEstimate: € 150 / 200 -
#570Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten en een smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamonds and an emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400 / 500 -
#119M. Van Laere“Boszicht in de herfstzon”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigeerd.
"Boszicht in the autumn sun". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 71 x 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#371Val Saint LambertEen lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
"Stylized seating position." A stone sculpture on a marble base. Attributed to Berten Coolens.No longer availableDim. 33 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#108Schaubach KunstEen art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
#252“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#672Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#193Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte“Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.
"Parola." A vintage design table lamp with blown opaline shade, colorless glass arm, and base in borosilicate. Designed by Gae Aulenti and Piero Castiglioni for Fontana Arte, 1980.No longer availableDim. 53 x Ø 20 cmEstimate: € 350 / 450 -
#351Steiff, GermanyEen grote zwarte poedel in pluche, Steiff, de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed.No longer availableDim. 42 x 64 x 24 cmEstimate: € 30 / 50