#573
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#232
Een fantasie presenteervitrine met betrekking tot motorrijden.
#442
“Terras met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
Terrasse fleurie. Huile sur panneau. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 61 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#571Jubeltöne
Een houten zither.
Une cithare en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#252
“Schepen voor een rede”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires devant la rade. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 200/250 -
#597Van der Straten
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.
Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#426
#111
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
#534
Een witgepatineerd tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met onyxen blad.
Une table de style Louis XVI patine blanche avec plateau en onyx.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif avec la lettre A serti de diamants d'un poids combiné de +-0,10 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 300/350 -
#214C. Moeren
“Natiepaarden te Antwerpen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux de trait à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 113 cmEstimate: € 120/200 -
#394
Een paar kleine marines, olieverf op paneel.
Quelques petits marines, huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 80/120