#81R. Debuch
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#80Bailleux (?)
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102Henk Peeters
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#161Eddie Verfalle
“Vlaamse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#241Karl Hart
Een sigarenroller nr 34090.
Moule à cigares numéro 34090.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. L 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#8Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#121J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#170
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#128Leon BruninPeriod: 1861-1949
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40 -
#300
#112Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#223Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#205Pol MarijnissenPeriod: °1943
“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux poires . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300