Similar lots by type
-
#80Bailleux (?)“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#176"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableOnline onlyDim. 25 x 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#81R. Debuch“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102Henk Peeters“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#151Marcel Mijlemans“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#213Vlaamse School“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#274R. Buelens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#137“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#85“Bacchante met baskische tamboerijn en twee kinderen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar het werk van Augustin Pajou. Exclusieve uitgave door Antic’s gallery, Parijs.
Bacchante au tambourin basque et deux enfants . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre d'Augustin Pajou. Edition exclusive par la galerie Antic, Paris.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 450 / 550 -
#200Josée Maes“Bloemenvaas” & “Stilleven met rozen”. Een paar olieverfschilderijtjes, resp. op doek en op metaal. Beide gesigneerd.
Vase à fleurs & Nature morte aux roses . Une paire de peintures à l'huile, respectivement sur toile et sur métal. Tous deux signées.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 40 & 22 x 15 cmEstimate: € 30 / 60 -
#303Een te herstellen parelhalssnoer met een 14 K geelgouden slot.
Un collier de perles à réparer avec un fermoir en or jaune 14K.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#234Bors à CouneinsEen gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet et en état de marche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#118“Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#71Een witgepatineerde lijst van hout en plaaster.
Un cadre en bois et plâtre patiné blanc.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cm (binnenmaat)Estimate: € 15 / 25

