Similar lots by type
-
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#102Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#176
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 22 cmEstimate: € 100/180 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#81R. Debuch
“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#137
“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#75
Drie ingekaderde naaldwerkjes.
Trois broderies encadrées.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 28 x 28; 46 x 50 & 29 x 39 cmEstimate: € 20/25 -
#173
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140 -
#201
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#73R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#162
Twee kleurloos kristallen asbakken.
Deux cendriers en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 10/15 -
#178H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#216R. Vermeylen
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#273
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#305
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.
Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autresNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/100 -
#5
Een kukri met een leeuwenkopje in het heft.
Un kukri avec une tête de lion dans le manche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#200Josée Maes
“Bloemenvaas” & “Stilleven met rozen”. Een paar olieverfschilderijtjes, resp. op doek en op metaal. Beide gesigneerd.
Vase à fleurs & Nature morte aux roses . Une paire de peintures à l'huile, respectivement sur toile et sur métal. Tous deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. 40 x 40 & 22 x 15 cmEstimate: € 30/60