Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.

Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.

Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.
Online only
Dim. H. 52 cm
SKU: 9803210231.
Category: Tekening.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #231
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #109

    “Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.

    ”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #38

    Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.

    Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 22 & 27 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #80
    Adrien De Braeckeleer
    Period: 1818 - 1904

    “Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.

    “La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #217
    Leonardo Torfs
    Period: °1927_2020

    “Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.

    “Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #104
    Freddy Van Dyck

    “Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    “Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21

    Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 124 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #241
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98
    Flor Van Reeth
    Period: 1884 - 1974

    “Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.

    ”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #207

    “Kabila”. Geknielde Luba vrouw met pot. DRC.

    Kabila . Femme agenouillée Luba avec pot. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #251
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #13

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223
    Heerwegh

    “Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.

    ”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #289

    Een luchtertje van messing in de vorm van een bloemenmand met drie lichtpunten.

    Petit lustre en laiton en forme de corbeille de fleurs avec trois points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #77

    Een lot van vijf verschillende schotels van Hollands plateel met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en met meerkleurig bloemendecor in het plat. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq plats différents de poterie hollandaise avec glaçure bleu cobalt avec des motifs dorés et avec un décor floral multicolore dans le plat. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Een mahoniehouten pembroketafel. Poot te restaureren.

    Un pembroketable en acajou. Pied à restaurer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 60
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #286

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een lot van 14 diverse aardewerken borden.

    Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 28 / 34
  • #291

    Een bruin lederen vintage tweezitsbank. (Durlet?)

    Canapé deux places moderne en cuir brun (Durlet?)
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 206 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #242

    Een surfer, een trommelaar en een knielende man met schaal. Drie karikaturale Afrikaanse beeldjes.

    Un surfeur, un batteur et un homme agenouillé avec bol. Trois figurines africaines caricaturales.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 23 & 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More