Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
Alfred Van Neste
Period: 1874 - 1969

“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.

"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.
Online only
Dim. 31 x 35 cm
SKU: 2908220242.
Category: Grafiek.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #242
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Neste

  • #243
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80

Similar lots by type

  • #276
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #51

    “Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.

    " Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #271
    Jan Vercammen

    “De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.

    "Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 cm x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    “Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.

    "Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 cm x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #265

    “Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.

    « Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #258
    Hiroshige

    Drie Japanse houtsneden met landschappen.

    Trois gravures sur bois japonaises avec des paysages.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 25 cm, 24 x 33 cm & 22 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #66

    “Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.

    "Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance". Un dessin animé d'après Tevel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31

    “Lucas 14:33”. Een reproductie.

    « Luc 14:33 ». Une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #285
    Wim Van Remortel
    Period: 1939

    “Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    "Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 cm x 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #264
    Ant. Sluyckx

    “Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.

    "Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22, 5 cm x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259

    “Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.

    "Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273
    Eline ‘t Sant
    Period: °1951

    “Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.

    "Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    “Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.

    Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 25 & 39 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    “Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.

    "Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #34
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.

    "Sur l'Escaut". Une gravure. Signé et numéroté 19/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #96
    A. Lepere

    “Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.

    "Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #63

    “Rencontre de cavalerie l’épée à la main”. Een XIXe eeuwse gravure.

    "Rencontre de cavalerie l'épée à la main". Une gravure du XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #266
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43

    “Anvers, Puits Q. Matsys” & “Achtersikkel (Gent)”. Twee etsen. De eerste gesigneerd Antoon Jules Van Hoecke buiten de plaat.

    « Anvers, Puits Q. Matsys » & « Achtersikkel (Gand) ». Deux gravures. Le premier signé Antoon Jules Van Hoecke à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 32 cm & 28 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #138
    Val Saint Lambert

    Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.

    Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #153

    Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd geweest.

    Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286
    F. Van Elewijck

    “Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    « Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een lot van negen decoratieve blikken dozen, waarbij vijf van “Bensons toffee”, één van “Quality Street” en één van “Succes koffie”.

    Lot de neuf boites décoratives en tôle dont cinq de "Bensons toffee", une de "Quality Street" et une de "Success coffee".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #189

    Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.

    Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #193

    Een Chinees porseleinen schotel met een wapenschild in het decor in de stijl van het Chine-de-commandedecor. XIXe eeuw. We voegen er een recenter Chinees porseleinen dekselvaasje met soortgelijk decor aan toe.

    Plat en porcelaine de Chine à décor d'armoiries dans le goût du décor de Chine de commande. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase couvercle en porcelaine de Chine plus récent au décor similaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #36

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #107

    “Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.

    « Kandinsky » & « Jacques Rozenberg ». Deux livres d'art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172

    Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #293
    L. Duquenne

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Allée verte. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only 29 Augustus 2022

Op Maandag 29 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday August 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

29 August 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More