Other lots by De Clercq
#164Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Onze-Lieve-Vrouw van Hanswijk en de Dijle te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Notre-Dame de Hanswijk et la Dyle à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
“Notre-Dame de Hanswijk et la Dyle à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 130 cmEstimate: € 200 / 300