Other lots in this auction
-
#144Emile Van Damme - SylvaPeriod: 1853 - 1935
“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#184
“Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.
Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 35/45 -
#113
Een comtoiseklok met gedreven messingen landbouwscène. Compleet met slinger, gewichten en op houten stoeltje.
Pendule comtoise avec scène agricole en laiton entraîné. Complet avec pendule, poids et siège en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#284
Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#146
“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 70/100 -
#76Em. De CoomanPeriod: 1922 - 2021
“Binnenweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 85/200 buiten de plaat.
“Binnenweg”. Une eau-forte. Signée et numérotée 85/200 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#166A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#190
Een lot glaswerk, bestaande uit een schenkkan met handgeschilderd bloemendecor, een gecraqueleerde schenkkan (barst? aan het oor), een roze vaasje en een vaasje met bloemendecor.
Un ensemble de verrerie, composé d'un pichet à décor floral peint à la main, d'un pichet craquelé (cheveu ? à l'oreille), d'un vase rose et d'un vase à décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 en 33 cmEstimate: € 30/50 -
#217
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15/20 -
#259Porcelaine de Paris
Een meerkleurig porseleinen lampvoet met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine multicolore à motif floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cm (z.k.)Estimate: € 25/35 -
#98
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 38 cmEstimate: € 50/60