Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op de hoeve en velderijen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Claes.
D. Claes

“Zicht op de hoeve en velden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Claes.

"View of the farm and fields", a painting, oil on canvas, signed D. Claes.
Dim. 65 x 92 cm
SKU: 2608250412.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #412
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #166

    ‘Schapen op stal’, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Auguste Coomans. Niet getekend.

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    No longer available
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Maanlicht boven het ven’, olieverf op doek. Getekend C. V. Reken.

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    ‘Soldiers near the stars’ & ‘Swans are souls of poets’. Een lot van twee schilderijen, olieverf op doek. Getekend; Anne Dias. Met certificaat.

    'Soldiers near the stars' & 'Swans are souls of poets'. A lot of two paintings, oil on canvas. Signed; Anne Dias. With certificate.
    No longer available
    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #186

    ‘Monnik met atlas’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    No longer available
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    ‘Zicht op de Brugse reien’, olieverf op doek. Getekend G. Haustrate.

    "Connochaetes gnou", a taxidermy head of a black wildebeest, also known as the white-tailed gnu.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Zeilschip in de mist’, olieverf op paneel. Getekend Edg. Farsyn.

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    No longer available
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #482

    ‘Herfstlandschap met huizen’, een naief schilderij op zijde. Getekend Emmanuelle.

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    No longer available
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    No longer available
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #375

    Een handgeknoopt bidkleed met gestileerde mirhab in paars en lichtbruine tinten.

    A hand-knotted prayerrug in shades of purple and light brown.
    No longer available
    Dim. 130 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een lot van drie boeken. ‘Gheel, vermaerd door den eerdienst der Heilige Dimphna’, Buschmann, 1863. ‘Turnhout in het verleden en het heden’, door J. E. Jansen, deel 1 & 2, 1905.

    A lot of three books. 'Gheel, famous for the cult of Saint Dymphna', Buschmann, 1863. 'Turnhout in the past and present', by J. E. Jansen, part 1 & 2, 1905.
    No longer available
    Dim. 26/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een geglazuurde aardewerken piëdestal. In bruintinten van donker naar licht. Gemerkt; L.A.P., Leeds, Engeland. De pilaar heeft een klein beetje schilferschade aan de basis.

    A glazed earthenware pillar base. In shades of brown from dark to light. Marked; L.A.P., Leeds, England. The pillar has a small amount of flake damage at the base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 64, Ø 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #6

    Een achthoekige houten paraplubak, met leder bekleed en gedecoreerd met wapenschildjes. Koperen inzet!

    An octagonal wooden umbrella stand, covered in leather and adorned with coat of arms. Copper inlay!
    No longer available
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #620

    Een set van vier eetkamerstoelen met gevlochten zit en rug, stijl Lodewijk XVI. Lichtgrijs gepatineerd, met bijpassende kussens.

    A set of four dining chairs with caned seat and back, Louis XVI style. Light gray patina, with matching cushions.
    No longer available
    Dim. H 94, B 52, D 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #352
    Elise Docquir

    ‘Nacht op zee’, olieverf op schilderspaneel. Getekend Elise Docquir.

    'Night at Sea', oil on panel. Signed Elise Docquir.
    No longer available
    Dim. 24/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #333

    Een decagone vaas van kleurloos VSL kristal.

    A decagon vase made of colorless VSL crystal.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331

    Een set vintage wandlampen, gevormd als een kandelaar met goudkleurige wilgenbladeren.

    A set of vintage wall lamps, shaped like a candlestick with gold-colored willow leaves.
    No longer available
    Dim. H 49, B 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #510
    Omega

    Een vintage roestvrij stalen polshorloge.

    A vintage stainless steel wristwatch.
    No longer available
    Dim. Ø 35 mm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.

    "Young peasant woman," an etching, numbered 15/18, signed outside the plate Jos. Verdegem, self-print 1938.
    No longer available
    Dim. 9.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #523

    Twee oude koperen claxons waarvan één gemerkt; Torpédo. Met de rubberen peren.

    Two old copper horns, one marked; Torpédo. With rubber bulbs.
    No longer available
    Dim. Lengte 39 en 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More