• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Zicht op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerpen 1978). Met twee kleine herstellingen aan het doek. Leon Lommaert was een leerling van Ludovic Janssen en Isidore Opsomer.
Leon Lommaert
Period: 1904 - 1978

'View of the Scheldt', oil on canvas. Signed L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerp 1978). With two small repairs on the canvas. Leon Lommaert was a student of Ludovic Janssen and Isidore Opsomer.
Dim. 42/53 cm
SKU: 2511250099.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #99
Estimate: € 100 / 150

  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150

  • #212
    Marcel Van Tillo

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend M. Van Tillo.

    ‘Flower Vase’, oil on canvas. Signed M. Van Tillo.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #477
    Snufo

    Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.

    A staff of a tribal chief made of carved wood.
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #287

    Een lot reclame afkomstig uit een kaaswinkel bestaande uit een kunststoffen kaasbol, Alkmaar Hooiwagen, en een kartonnen reclamebord, Fromageries Ch. Dayot.

    A lot of advertising items from a cheese shop consisting of a plastic cheese wheel, Alkmaar Hay Wagon, and a cardboard advertising sign, Fromageries Ch. Dayot.
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #260

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,5 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1,5 ct.
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #421

    Een antiek Indisch tempelbeeld met resten van polychromie.

    An antique Indian temple sculpture with traces of polychromy.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #199
    P. Hendrix

    ‘Boshoeve’, olieverf op paneel. Getekend op de achterkant; P. Hendrix.

    'Boshoeve', oil on panel. Signed on the back; P. Hendrix.
    Dim. 31/39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #473

    Een handgeknoopte Oosterse loper.

    A hand-knotted Eastern runner.
    Dim. 72/257 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Twee gepolychromeerde houten armstoelen met gobelin bekleding in Louis XV stijl.

    Two polychrome wooden armchairs with tapestry upholstery in Louis XV style.
    Dim. 101 x 65 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #130

    Een 18 kt witgouden ring met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,04 ct.

    An 18 kt white gold ring with white and black diamonds with a total weight of 1.04 ct.
    Dim. 4,81 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #147

    Een paar albasten cassolettes met bronzen guirlandes.

    A pair of alabaster cassolettes with bronze garlands.
    Dim. Hoogte 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #454
    Henry Pol

    “Mas des Tours - St. Gabriel par Tarascon.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mas des Tours - St. Gabriel near Tarascon." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 38 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    “La chasse a l’ours”, een wandtapijt, gedateerd 1980.

    "The bear hunt", a tapestry, dated 1980.
    Dim. 258 x 198 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00