Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Zicht op de Schelde’, olieverf op paneel. Getekend; J. G. Beernaert.
Jean-Guy Beernaert

‘Zicht op de Schelde’, olieverf op paneel. Getekend.

'View on the Scheldt', oil on panel. Signed; J. G. Beernaert.
Dim. 80/90 cm
SKU: 2810250214.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #214
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #237

    Een zilveren zakhorloge op een geëboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.

    A silver pocket watch on an ebonized stand, inlaid with mother-of-pearl. German hallmarks.
    No longer available
    Dim. Ø 45 mm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #160

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds and baguettes with a total weight of approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #262
    F. Tsjs...
    Period: 1962

    ‘De Kyrov op de Volga’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend en gedateerd 1962..

    ‘The Kyrov on the Volga’, oil on panel. Indecipherably signed.
    No longer available
    Dim. 36/50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #324

    ‘Aan de kasteelpoort’, en ‘Landschap met koeien’, olieverf op paneel. Niet getekend, naar de 19e eeuw.

    'At the castle gate', and 'Landscape with cows', oil on panel. Not signed, from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 21/27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #249

    Ee paar fijne verguld bronzen kandelaars met getorste stammen en op driepoten versierd met drie porseleinen plaquettes in de geest van Sèvres. Vier lichtpunten voorzien van enkele dekseltjes.

    A pair of fine gilt bronze candlesticks with twisted stems and three-legged bases adorned with three porcelain plaques in the style of Sèvres. Four light points with single covers.
    No longer available
    Dim. H. 30 vcm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171
    Yves Lohé

    ‘Vrouwelijk torso’, een beeld van brons en meerkleurig glas. Getekend; Lohé. Met certificaat.

    'Female torso', a sculpture of bronze and multicolored glass. Signed; Lohé. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #588

    Een antieke gietijzeren kolenkit met aardewerken tegels en een koperen kolenschep.

    An antique cast iron coal scuttle with ceramic tiles and a copper coal scoop.
    No longer available
    Dim. 27 x 31 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #407

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    No longer available
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #548

    Een moderne schemerlamp van zwart gelakt en verchroomd metaal. Verstelbaar. Jaren zeventig.

    A modern table lamp made of black lacquered and chromed metal. Adjustable. From the seventies.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Twee kleine Oosterse karpetten van wol. Het éne Kasjmir het andere Mori.

    Two small Oriental wool carpets. One Kashmir, the other Mori.
    No longer available
    Dim. 73 x 40, 86 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More