Other lots by Verbaert
#252Herman Verbaert‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.
'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.No longer availableDim. h 28 x b 36 cmEstimate: € 60 / 80
#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
'Moorated fishing boats', a maritime watercolor signed Gucht lower right.No longer availableDim. h 46 x b 51 cmEstimate: € 120 / 180
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321Een stuk koraal met letsels.
A piece of coral with lesions.No longer availableDim. 24 x 29cmEstimate: € 40 / 60 -
#621Een lot van Märklin toebehoren waaronder sporen, wissels, 3 wagons, een brog en een locomotief.
A lot of Märklin accessories including tracks, points, 3 wagons, a brog and a locomotive.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#95Val Saint LambertEen set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.
#400Een ovale amethist met een gewicht van +- 4 ct.
An oval amethyst with a weight of +- 4 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#468Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#475Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#583BamounEen gesculpteerd houten Afrikaans masker belegd met meerkleurige kralen. Bamoun, Kameroen.
A wood sculpted African mask covered with multi-coloured beads. Bamoun, Cameroon.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 75 / 125 -
#612GaradjehEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56636.Met certificaat.
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35 / 50