Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Zicht op een Ardeens dorp’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met plaatsnaam Mazée lez Couvin.
Herman Verbaert

‘Zicht op een Ardeens dorp’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met plaatsnaam Mazée lez Couvin.

'View of an Ardennes village', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with place name Mazée lez Couvin.
Dim. h 28 x b 40 cm
SKU: 2706230254.
Category: Aquarel.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #254
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Verbaert

  • #252
    Herman Verbaert

    ‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.

    'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.
    No longer available
    Dim. h 28 x b 36 cm
    Estimate: € 60 / 80

Similar lots by type

  • #580

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.

    An 18 ct yellow gold broach in the shape of a feather.
    No longer available
    Dim. 4,73 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #192
    A. Honig

    “Kanaalzicht in middeleeuwse stad.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Lichte scheuren bovenaan links.

    “Canal view in medieval town.” Watercolor on paper. Signed. Light tears at top left.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #504

    ‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.

    'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    ‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.

    'Mother with child', Watercolor on paper, signed.
    No longer available
    Dim. h 46 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509
    José Van Gucht
    Period: 1913-1980

    ‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.

    'Moorated fishing boats', a maritime watercolor signed Gucht lower right.
    No longer available
    Dim. h 46 x b 51 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #52
    Jan Govaerts

    “Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.

    “Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Een stuk koraal met letsels.

    A piece of coral with lesions.
    No longer available
    Dim. 24 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een lot van Märklin toebehoren waaronder sporen, wissels, 3 wagons, een brog en een locomotief.

    A lot of Märklin accessories including tracks, points, 3 wagons, a brog and a locomotive.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #95
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 gekleurde geslepen kristallen glazen, en een bijbehorende karaf.

    Set of six cut crystal glasses and matching decanter.
    No longer available
    Dim. h: 40 en 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #400

    Een ovale amethist met een gewicht van +- 4 ct.

    An oval amethyst with a weight of +- 4 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #468
    Halesworth, Suggate

    Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.

    Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 221 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #583
    Bamoun

    Een gesculpteerd houten Afrikaans masker belegd met meerkleurige kralen. Bamoun, Kameroen.

    A wood sculpted African mask covered with multi-coloured beads. Bamoun, Cameroon.
    No longer available
    Dim. 40cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #525

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #612
    Garadjeh

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56636. Met certificaat.

    An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56636. With certificate.
    No longer available
    Dim. 203 x 63cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas groen gekleurd in de massa.

    A crystal Val Saint Lambert vase coloured green in the mass.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø12cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More