Similar lots by type
-
#20W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Gerard Hermans“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Paysage mosan”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#18Gommaire Van Beveren“Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51N. Martens“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9TeurelinckxDrie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#40G. Wagener“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Josée Simon“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#17BouchonIeper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#8Gard Van Mechelen“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#13“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Opnieuw in te kaderen.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#155Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#168Zeven Franstalige strips van Asterix:- Le Papyrus de César- Asterix et la Transitalique- La fille de Vercingétorix- Asterix chez les Pictes- Le ciel lui tombe sur la tête- Le fils d’Asterix- Asterix chez Rahazade
No longer availableOnline only -
#162Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 280 / 320 -
#72Henri Jozef Pauwels“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60 / 100 -
#159Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#28Zupo“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#132Pillivuyt, FranceEen dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 & 24 cm -
#161Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 280 / 340 -
#96M. Codden“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm

