Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
J. Van de Veegaete

“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
Online only
Dim. 36 x 27 cm
SKU: 3009200004.
Categories: Papier, Pastel.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #4
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #20
    W. Farynhor

    “Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33
    Gerard Hermans

    “Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.

    “Paysage mosan”. Lavis sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #82

    “Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42

    “Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd

    “Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18
    Gommaire Van Beveren

    “Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #51
    N. Martens

    “Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.

    “Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9
    Teurelinckx

    Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.

    “Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #40
    G. Wagener

    “Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.

    “Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #17
    Bouchon

    Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #8
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #13

    “Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Opnieuw in te kaderen.

    ”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #155

    Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #168

    Zeven Franstalige strips van Asterix: - Le Papyrus de César - Asterix et la Transitalique - La fille de Vercingétorix - Asterix chez les Pictes - Le ciel lui tombe sur la tête - Le fils d’Asterix - Asterix chez Rahazade

    No longer available
    Online only
  • #162

    Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 320
  • #72
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #159

    Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #28
    Zupo

    “Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    “Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.

    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #132
    Pillivuyt, France

    Een dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 & 24 cm
  • #161

    Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 340
  • #96
    M. Codden

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More