Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Louis Rylant

“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.

Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.
Online only
Dim. 37 x 44 cm
SKU: 2102220187.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #187
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #158

    Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.

    Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #284

    Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.

    Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 97 x 102 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #230

    Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #283

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #55

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte florale”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #136

    Een paar meerkleurig porseleinen siervaasjes met bloemen en putti in hoogreliëf. Enkele beschadigingen.

    Paire de vases décoratifs en porcelaine multicolore avec fleurs et putti en haut relief. Quelques dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #182

    Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.

    Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 16 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #134

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een Afrikaans houten schild. Op metalen staander.

    Un bouclier africain en bois. Sur support en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #220
    Perton

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More