Similar lots by type
-
#230F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#288Parmentier“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Jos Van Steen“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100 -
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#295E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198G. Gordon“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#290J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48“Winters boslandschap bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Een lot modelbaantoebehoren, bestaande uit een 3000Q 2500 startersset, een 50545 doos met baanstukken, 51554 steunpeilers en een catalogus 1971 - 1972
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 89 cmEstimate: € 35 / 50 -
#293L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#248V. Guffens“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#33“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 22 x 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#284A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#212E. Rofs“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#265“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#75“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
No longer availableOnline onlyDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#203Wilma“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#77Francis Busschots“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#200“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#207Jos Martin“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een balustervormige porseleinen lampvoet met Imaridecor op houten voet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#141Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.
Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.
Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#287Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#96A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#113Een paar koperen siervaasjes op albasten voet.
Une paire de vases décoratifs en cuivre sur un pied en albâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#104Drie sierbordjes en een asbak van meerkleurig en verguld Limogesporselein, versierd met bloemendecors. Souvenirs uit Lourdes.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
#38Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 81 cmEstimate: € 25 / 45 -
#72Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#184Braun & Hogenberg“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200

