Other lots by Pauwels
-
#369Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Drève”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 103 cmEstimate: € 180 / 220 -
#259Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 101 cmEstimate: € 180 / 200 -
#54Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Hoevezicht in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#262Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stilleven met appels en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 78 cmEstimate: € 180 / 220 -
#189Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 101 cmEstimate: € 180 / 240 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Marktscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 200 / 240
Similar lots by type
-
#732G. Wagener“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#719G. Wagener“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#779“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 110 -
#759Ch. Vermaillen (?)“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#432“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#764L. Van Vosselen“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#365Rob. Lombaerts“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80 / 120 -
#769Theo De Cooremeter“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100 / 180 -
#269Hans Kitslaar“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550 / 600 -
#789J. Deman“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#630“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229An Van Lierde“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#794Jos Stockbroeckx“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#705Micheline Dumont“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#799Isidore Warnie“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 180 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#77G. Gueyton“Le premier rendez-vous”. Een groep van terracotta. Gesigneerd. Restauraties.
“Le premier rendez-vous”. Groupe en terre cuite. Signé. Restaurations.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#766Twee bergères en twee stoelen van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met een kleurrijke bekleding.
Deux bergères et deux chaises en bois laqué noir de style Louis XV et à la couverture multicolore.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#436Een buffet van gelakt exotisch hout.
Buffet en bois exotique laqué.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#500Moschino en Daniel HechterTwee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 15 ml dans l’emballage fermé d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#98Een geitje van gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
Chèvre en bronze à patine foncée. socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#321Een wandklokje van zwart gelakt hout met een gedrukt landschapsdecor versierd. Duits werk. Omstreeks 1850.
Pendule murale en bois laqué noir à décor d’un paysage imprimé. Travail allemand vers 1850.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#736Nako BrevetéeEen Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#374“Arbeid en recht”. Een groep van bruingepatineerd zamak naar een werk van Rancoulet.
“Travail et droit”. Groupe en régule à patine brune d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#355Vier zilveren slavenarmbanden bezet met koraal.
Quatre bracelets d’esclave en argent sertis de corail.No longer availableDim. 183,77 gEstimate: € 70 / 100 -
#478Lladro“Meisje met kandelaar” en “Meisje met gans”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Respectievelijk gemerkt en in de geest van Lladro.
“Fille aux chandelier”. et “Fille à l’oie”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Respectivement marquée et dans le style de Lladro.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#612Willem Dolphyn“Stilleven met eend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte au canard”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 60 cmEstimate: € 550 / 650

