Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.
Peeters

“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.

“Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.
Dim. 10,5 x 33,5 cm
SKU: 2609170052.
Categories: Grafiek, XVIIIe eeuw.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #52
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Peeters

  • #232
    H. Peeters

    “Zicht op kanaal in Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    “Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 59 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 260

Similar lots by type

  • #752
    Egide Linnig
    Period: 1821 - 1860

    Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.

    Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.
    No longer available
    Dim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #489
    Maurice Wyckaert

    “Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    “The Quorn hunt”. Zes oude humoristische Engelse jachtprenten. Vochtschade.

    “The Quorn Hunt”. Six scènes de chasse humoristiques anglaises. Taches d’humidité.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #536

    Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.

    Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 116 x 127 x 59 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #622

    Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.

    Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224
    Jef Van Grieken

    “Coatfrec”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat.

    “Coatfrec”. Eau-forte. Signée et numérotée 20/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #699

    Een originele reclame-affiche van Minerva in kader.

    Affiche de publicité original pour Minerva. Dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #84
    Bernard Charoy

    “Meisje met bloem”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    “Fille à la fleur”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #132

    “Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.

    “Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.
    No longer available
    Dim. 44 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #361

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

    Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    “Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd in en buiten de plaat.

    “Gamins de pêcheurs”. Eau forte en couleurs. Signée dans et hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #654

    “Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.

    “Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 (met kader)
    Estimate: € 200 / 300
  • #81

    Lot albums. Postkaarten e.d.

    Lot d’albums contenant des cartes postales etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #59

    Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.

    Deux images architecturales. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Louis Clesse

    “Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 36 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #61

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #253

    “Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.

    “Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #164

    “Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.

    “Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #374
    Anto Carte

    “Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.

    “Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Handsteenploeg - Rupelstreek”. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.

    “Handsteenploeg - Rupelstreek”. Signée et numérotée 42/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #359

    “De vlucht naar Egypte”. Een oude ingelijste gravure naar Tiepolo.

    “La fuite en Egypte”. Gravure ancienne encadrée d’après Tiépolo.
    No longer available
    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #338
    Amedée Lynen

    “Hoeve” Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd.

    “Ferme”. Litho en couleurs. Signée et numérotée.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #231

    Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.

    Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #506

    Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.

    Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 163 x 145 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 280

Other lots in this auction

  • #636

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #691

    Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.

    Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 66 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.

    No longer available
    Estimate: € 600 / 400
  • #175

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale diamant van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et un diamant central de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #769

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 & 170 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #678

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.

    Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261
    Louis Vuitton

    Een oude toiletzak van leder.

    Sac de toilette ancien en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.

    Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    Frans Masereel

    “Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.

    “Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 6 x 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #518

    Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.

    Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #321

    Een paar Boomse vazen met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de vases de Boom à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More