Similar lots by type
-
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942
“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#364
“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/160 -
#694Broeder Max
“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50/80 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#649Frans Siaens
“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#207
“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500/800 -
#139Van de Roye
Een reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988
“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667
“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000/3000 -
#669
“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#186Robert Frénay
“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#634
“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400/500 -
#664
“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150/180 -
#594Max SelenPeriod: °1932
“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#612Van Herck
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#642
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#592
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997
“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#29F. Segers
“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30/50 -
#432Broeder Max
Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.Dim. 22 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#462Paule NolensPeriod: °1924
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#172Petrus Van SchendelPeriod: 1808-1870
“Marktscène met muzikant bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de marché à la chandelle avec musicien”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 61 x 47 cmEstimate: € 8000/10000 -
#508
Een klassieke voorstelling van een dame van gebronzeerd metaal op een marmeren sokkel.
Représentation classique d’une dame en métal bronzé sur socle en marbre.Dim. h: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#268
Een oude gevechtssabel met koperen handvat en lederen schede.
Ancien sabre au manche en laiton et à fourreau en cuir.Dim. l: 74 cmEstimate: € 200/220 -
#584
Drie ingekaderde Indiaanse zandtekeningen. Op verso gesigneerd ‘Sami Meyerson’ en gedateerd 1992.
Trois dessins au sable indiens. Au verso signés Sami Meyerson et datés 1992.Dim. 20 x 20 & 10 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#354
Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30/40 -
#423
Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20/25 -
#459
“Vrouw met bloemenmand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme à la corbeille de fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#204Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.Dim. 64 x 78 cmEstimate: € 150/250 -
#195Breitling Colt Chrono Ocean
Een herenpolshorloge van roestvrij staal. Nr. A53350.
Montre à bracelet homme en acier inoxydable. N° A53350.Estimate: € 500/800 -
#22
Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40/60 -
#218Céline Paris
Een donkerblauwe lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir bleu foncé avec sac de protection.Estimate: € 50/100 -
#643
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, gedecoreerd met bloemenranken.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre jaune décorés de branches fleuries.Dim. h: 27 cmEstimate: € 25/40