Similar lots by type
-
#68W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#73Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#67Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#74L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#138
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cm -
#137A. Dockx
“Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#78
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30/50 -
#57Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#70L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#85A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#96M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#95Fiolinesi
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#66N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#139Van Lembeeck (?)
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#55
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#53L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#83Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#48F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#76
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#109Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 67 x 47 cm -
#84
“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#136P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm
Other lots in this auction
-
#170
Een lot van drie Franstalige boeken:- “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia.- “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ.- “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 € -
#26Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#129Schmid, Germany
Een kleine recente kolompendule van messing en kunststof. Met slinger en sleutel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 32 cm -
#7Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#116
“Lieb und trink, lagh und sing”. Een Luxemburgse bierpul met tinnen deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cm -
#11
Personages naar Goya. Aquatint.
Personnages d’après Goya. Aquatinte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#141
Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm -
#177
Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 € -
#20W. Farynhor
“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#27Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#10
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15/25