#172“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
Queen Isabella. A round brass plaque.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171“Les trois vaches”. Een schilderij, olieverf op doek.
#195Een groot lot van 7 prints op papier met flora thema. Diverse afmetingen.
#256“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Met schilferschade.
"Landscape with Farmhouse". A painting, oil on panel. Composed of 2 panels with horizontal division. Signed and dated at the bottom. With paint loss.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 38cmEstimate: € 60 / 100 -
#97S. DewaelPeriod: 1974“Gestileerde Flora”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “S Dewael”.
#153“Navire Marchand”. Een print op paneel.
#352Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Varied Flower Still Life”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 60 / 80