#384A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
#271Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#33Hippolyte Boulanger‘Heidelandschap’, een ets door Hippolyte Boulanger.
#359Jan Rudolf“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
"Three Characters". Lithograph. Signed and numbered 129/129 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 57 cmEstimate: € 35 / 45 -
#288Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Een kader met Japanse schildering op paneel in reliêf.
A frame with a Japanese painting on panel in relief.No longer availableOnline onlyDim. h 19 x b 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#345Jozef Van SnickPeriod: 1860 - 1945“De drinkers”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1886 in de plaat. Vochtvlek onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Abstract." A painting, oil on panel.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 56cmEstimate: € 40 / 60