“Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

"Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
Dim. 18 x 24 cm
SKU: 1712240012.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 40 / 60

  • #223

    Een zilveren koffiestel, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot. Keurstempels aan weerskanten.

    A silver coffee set, consisting of a coffee pot, creamer, and sugar bowl. Hallmarks on both sides.
    Dim. 26 & ... & 13,5 cm - 930g
    Estimate: € 300 / 400
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434

    “Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.

    "The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
    Dim. 89 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #576

    Een vintage verchroomd metalen bartrolley, met bijgevoegd ijsemmertje gemerkt WMF. Gebruikssporen.

    A vintage chrome metal bar cart, with attached ice bucket marked WMF. Signs of wear.
    Dim. 70 x 67 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #85
    Tecnotempo

    Een polshorloge Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition uit 100 stuks, nieuwstaat in originele verpakking. Japans uurwerk Seiko NH34 met handleiding en officiële garantie.

    A wristwatch Tecnotempo - GMT "Dual Time Zone" 20ATM WR - Limited Edition of 100 pieces, new in original packaging. Japanese Seiko NH34 movement with manual and official warranty.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een lot van 12 zilveren koffielepeltjes in bijbehorend kistje. Belgische keurmerken.

    A set of 12 silver coffee spoons in a matching case. Belgian hallmarks.
    Dim. 115g
    Estimate: € 60 / 90
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00