#660Een halssnoer in de vorm van een gestileerde tijger. Ag 925/1000.
A necklace in the shape of a stylized tiger. Ag 925/1000.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 30 / 50 -
#312“Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.
"Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 100 / 120