“Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

"Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
Dim. 18 x 24 cm
SKU: 1712240012.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 40 / 60

  • #227
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.

    A bear, Steiff Teddy bear, 1909 replica, no. 406508, purple.
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #22
    Robert Borret
    Period: °1924

    “Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.

    "Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een antieke Indonesische Wayang pop. De lederen vleugels zijn gescheurd.

    An antique Indonesian Wayang puppet. The leather wings are torn.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #559
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso draagt een label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #662
    Schirnding, Bavaria

    Een 73 delig porseleinen servies. Bijgevoegd drie taartenschalen en een terrine van Victoria Czechoslovakia.

    A 73-piece porcelain dinner service. Includes three cake plates and a tureen by Victoria Czechoslovakia.
    Estimate: € 50 / 60
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #437
    Life Like Trains Atlas

    Een lot vintage N schaal Diesel locomotieven, bestaande uit een Life Like 7922 “Lehigh Valley”, in originele verpakking. En een Atlas “Southern”, vermoedelijk niet in originele verpakking.

    A lot of vintage N gauge Diesel locomotives, including a Life Like 7922 "Lehigh Valley" in original packaging. And an Atlas "Southern", likely not in original packaging.
    Dim. 19 & 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #139
    John Califano
    Period: 1864 - 1924

    “Schaapjes bij maanlicht”, een schilderij, olieverf op doek (uitgesneden en herdoekt), gesigneerd John Califano.

    "Sheep in Moonlight", a painting, oil on canvas (cut out and re-draped), signed John Califano.
    Dim. 35 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00