“Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

"Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
Dim. 18 x 24 cm
SKU: 1712240012.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 40 / 60

  • #580

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #384
    AM Germany

    Een antiek popje, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.

    An antique doll, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.
    Dim. l 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #390

    Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

    A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #589

    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #445

    Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.

    A modern white gold ring of flowing form.
    Dim. 8,83 g brut
    Estimate: € 400 / 500
  • #210

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger met een centrale robijn van 0,63 ct. briljanten met een gezamenlijke 0,54 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant featuring a central ruby of 0.63 ct. Diamonds totaling 0.54 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519

    Een sac-à-perles luchter van kristal.

    A crystal sac-à-perles chandelier.
    Estimate: € 100 / 150
  • #130

    Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.

    A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00