#45Een 18 kt geelgouden ring bezet met amethist van +- 1 ct. en fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold ring set with amethyst of +- 1 ct. and fine pearls.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#555Gamages London“Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#470Een armband en een plaquette van gedreven zilver.
#465Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#678Dr.G.K. Nagler“Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.
"The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
A patinated bronze statue of Vishnu, of Indian origin.No longer availableDim. 19,5 cmEstimate: € 100 / 150