#670Gamages London“Aeronautic”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Aeronautic". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal bracelet. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#605Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
#473Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.
A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 120 / 180