#154Pierre Creixams“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.
"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.No longer availableDim. 59 x 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#68Y. Lohe“Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.
"Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.No longer availableDim. H. 27 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.
A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."No longer availableDim. 33 x Ø 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#574Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.
#335Leo Busschaert“Parels langs de Scheldekant”. In f°. Hardcover in vier delen met talrijke illustraties in kleur en zwart-wit. Eigen uitgave, 1978 e.v. Zeer goede staat.
"Pearls along the Scheldt River". In folio. Hardcover in four parts with numerous color and black-and-white illustrations. Private edition, 1978 onwards. Very good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#363Een paar vazen in terracotta, bronskleurig met zwarte voet.
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1900 / 2000