“Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

"Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
Dim. 18 x 24 cm
SKU: 1712240012.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 40 / 60

  • #545
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #466

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted carpet from India.
    Dim. 170 x 240 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een groot slangenvel van een Python.

    A large snakeskin of a Python.
    Dim. 385 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #652
    Marc

    “Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.

    "Arcachon bis." Dated 30-4-2011. Signed.
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571
    Winterling, Bavaria

    Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.

    A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #434

    “Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.

    "The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
    Dim. 89 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.

    A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.
    Dim. 1295g - 813‰
    Estimate: € 700 / 800
  • #287

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.

    A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.
    Dim. h 20 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.

    A mechanically woven carpet with a geometric pattern.
    Dim. 306x206 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00