Similar lots by type
-
#342Manfred Kielnhofer
“Zittend figuur in gewaden”. Een kunstwerk van kunststof uit de reeks ‘Guardians of time’. Onderaan gesigneerd, genummerd 90/5000 en gedateerd 2016.
“Figure assis”. Sculpture en plastique de la série “Guardians of time”. Signée sous la base, datée 2016 et numérotée 90/500.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#685Ispahan
Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.
Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.No longer availableDim. 233 x 157 cmEstimate: € 300 / 500 -
#372
Een oude glazen sodafles van Eau des Lourdans te Stavelot.
Siphon à soda en verre de la marque Eau des Lourdans à Stavelot.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#643
Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#786
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 40 / 50 -
#421
Een kinderserviesje van Limogesporselein.
Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#161Schatz
Een Duitse 1000-dagen klok in originele doos. Triberg, Zwarte Woud. Met originele sleutel.
Pendule allemande au mouvement 1000 jours. Avec boîte et clé d’origine . Triberg, Forêt noire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#542Emile Durieux
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
“Village en hiver”. Huile sur toile. Signée. Petit accident. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Robert Van Eyck
“De Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Robert en gedateerd 06.
“Le pêcheur”. Huile sur panneau. Signé Robert et daté ‘06.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176
Een tweeledige buffetkast in Henri II-stijl met onderaan drie gesculpteerde paneeldeuren onder drie laden en bovenaan een centrale deur, geflankeerd door twee uitsparingen met galerijtjes.
Buffet à deux corps de style Henri II. Le dessous à deux portes sculptées en dessous de trois tiroirs, le haut ouvrant à une porte centrale, flanquée de deux étagères à galeries.No longer availableDim. h: 260 cmEstimate: € 150 / 250 -
#570
Een sober Engels bureau met vier tapse poten, drie laden in de gordel en een gevacheteerd blad.
Un bureau anglais sobre avec quatre pieds fuseau, trois tiroirs dans la ceinture et une tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 145 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#765
Een mahoniehouten piëdestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.
Piédestal en acajou sur quatre colonnettes. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#745
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300