#342Manfred Kielnhofer
“Zittend figuur in gewaden”. Een kunstwerk van kunststof uit de reeks ‘Guardians of time’. Onderaan gesigneerd, genummerd 90/5000 en gedateerd 2016.
“Figure assis”. Sculpture en plastique de la série “Guardians of time”. Signée sous la base, datée 2016 et numérotée 90/500.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50
#672
Service de verres en cristal de Sèvres taillé incolore comprenant six verres à vin rouge, six à vin blanc, six à eau et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#401
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een adelaar bij haar nest met jongen. Een uitgave van ‘The book of knowledge’.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’un aigle et son nid. Edition de “The Book of Knowledge”.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 30/50 -
#250
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 1900/2000 -
#106
Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.
Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.No longer availableDim. H: 105 cm B: 83 cm D: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#550
Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.
Coffre ancien à panneau sculpté.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 200/260 -
#197
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600/3000 -
#62Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Signée et numérotée 42/50 hors planche.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 40/50 -
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
Pendule à suspendre en placage de ronce.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 140/200 -
#763
Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#168August Vervloet
Een smeedijzeren versiering met rozen.
Branche de roses en fer forgé. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80