#738
“Zittend figuur in gewaden”. Een kunstwerk van kunststof uit de reeks ‘Guardians of time’. Onderaan gesigneerd, genummerd 20/99 en gedateerd 2016. Met lampje.
“Figure assis”. Sculpture en plastique de la série “Guardians of time”. Signée sous la base, datée 2016 et numérotée 20/99. Avec lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 500/600
#59
Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
#195
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1000/1200 -
#162
“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
#457
“Chinese fluitspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd en gesculpteerd steen.
“Joueur de flûte chinois”. Sculpture en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25/40 -
#401
#376
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#398Baudour
Koffieservies van polychroom porselein voor 12 personen.
Service à café en porcelaine polychrome pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#777Hutschenreuther
Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#303
Een tafelklokje in Engelse stijl.
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Verlichte woonst bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Maison éclairée au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#714
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#498
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout. Luba, D.R.Congo.
Masque en bois sculpté. Luba, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/80