Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
Elie Van Damme

‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
Dim. Hoogte 34 cm
SKU: 3009250389.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #185

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Villeroy & Boch, Septfontaines

    Een 44 delig Boch servies met Acapulco decor. Bestaande uit 3 platte borden, 6 diepe borden, 14 dessertbordjes, 13 schoteltjes en 8 kopjes. Schilferschade aan 1 plat bord, 1 diep bord en 1 dessertbordje.

    A 44-piece Boch crockery set with Acapulco decor. Includes 3 dinner plates, 6 soup bowls, 14 dessert plates, 13 saucers, and 8 cups. Chipping on 1 dinner plate, 1 soup bowl, and 1 dessert plate.
    No longer available
    Dim. Ø 15-24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #530

    Dertien verschillende zilveren spelden art deco e.a. bezet met fantasie en halfedelstenen.

    Thirteen different silver brooches art deco and others set with fantasy and semi-precious stones.
    No longer available
    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #647
    Villeroy & Boch, Metlach

    Een servies gedeelte bestaande uit 10 diepe borden, 17 platte borden, 3 terrines met deksel, 1 grote schotel, 1 taartschotel en een aardbeienkom. Villeroy & Boch, met gebloemd decor.

    A dinnerware set consisting of 10 soup plates, 17 dinner plates, 3 tureens with lids, 1 large platter, 1 cake plate, and a strawberry bowl. Villeroy & Boch, with floral decoration.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    No longer available
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.

    A deep dish of multicolored glazed oriental pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 14, Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #30

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband.

    An 18 kt yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #195

    Een set van twee schelpen gemonteerd op gedraaide houten voetjes.

    A set of two shells mounted on turned wooden feet.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 & 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #97
    Wolfers Fréres

    Twaalf zilveren koffielepels in cassette, gemerkt A835, Wolfers Frères.

    Twelve silver coffee spoons in case, marked A835, Wolfers Frères.
    No longer available
    Dim. 335 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #537

    Een grote kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, onderaan gemerkt.

    A large collar vase of multicolored Chinese porcelain. Famille rose, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een Georgian meubeltje met klapblad.

    A Georgian table with drop-leaf.
    No longer available
    Dim. 101 x 77 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42

    ‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.

    'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies.
    No longer available
    Dim. 62/46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #449
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    “Jachtstilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Kleine letsels.

    "Hunting still life with pheasant." Oil on canvas. Signed lower left. Small injuries.
    No longer available
    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #558

    Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.

    A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 23, 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #404

    Een vintage salontafel, hout met keramische tegels, ontworpen door Roger Capron, model Herbier, gesigneerd.

    A vintage coffee table, wood with ceramic tiles, designed by Roger Capron, model Herbier, signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #10

    Een 14 kt geelgouden fijne schakelketting met hanger bezet met een fantasiesteentje.

    A 14 kt yellow gold fine link chain with a pendant set with a fantasy stone.
    No longer available
    Dim. 1,55 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    Een antieke kolenkit, hout met koperen beslag alsook de kolenschop.

    An antique coal scuttle, wood with copper fittings and a coal scoop.
    No longer available
    Dim. 36 x 34 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322

    “Jezus geeft de sleutels van de Kerk aan Petrus”. Barokke gravure naar P.P. Rubens

    "Jesus gives the keys of the Church to Peter." Baroque engraving after P.P. Rubens.
    No longer available
    Dim. 30 x 25.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More