Similar lots by type
-
#291
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209Toussi Court
Een paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.
Une paire de grands vases en faïence à décors d'armoiries. Un avec couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 44 - 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 79 cmEstimate: € 50 / 80 -
#166
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#107
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#151
Een merkwaardige hoge dekselvaas van gecraqueleerd Chinees aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en personages, waarbij enkele in reliëf. Vogeltje op het deksel gerestaureerd.
Un remarquable vase haut à couvercle en faïence de Chine craquelée, orné d'un décor multicolore d'animaux et de personnages dont certains en relief. Petit oiseau sur le couvercle a été restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 270.00 €Dim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#261
Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé marron.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247Geert Kunen
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#69
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122
Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#234
Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30 / 40 -
#224
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 160 -
#206
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#106
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#113
Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Esther Guillén
“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#264
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#239
Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#179
Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#211
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#296
Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 16 x 45 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214
Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.
Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102
Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Vase en verre orange satiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#119
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#220
Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20 / 25