Similar lots by type
-
#89“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#272Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.
Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.No longer availableOnline onlyDim. h43cm x b25cmEstimate: € 30 / 35 -
#188Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#7Een kruikje en een schenkkannetje van meerkleurig geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Une verseuse et une cruche en grès émaillé multicolore. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 15 cmEstimate: € 20 / 25 -
#248Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#48SchrambergEen vierdelig aardewerken theestelletje met vaasje en schaaltje, alles versierd met handgeschilderd bloemendecor.
Un service à thé en faïence de quatre pièces avec vase et bol, le tout avec un décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#54Lot mixed aardewerk/porselein bestaande uit 7 stuksVaas polychroom, bloemenmotief h27,5cm schilfer schade onderaanVaas wit, bloemenmotief h15cm diameter 19cmschaaltje dubbel met zeef/vergiet, blauw wit porcelein, schilfer onderaan, barst in bovenste schaaltjekruikje grijs blauw, gemarkeerd Handmade in Scotland - South Lissens Potteryschaaltje porselein, polychroom, gemarkeerd A.Montagnonschaaltje porselein, blauw, schilfer onderaan voet, gemarkeerd Hand made in Franceschaaltje aardewerk, (..)
Lot mixte faïence/porcelaine composé de 7 pièces Vase polychrome, motif floral h27,5cm écaillement abîmé au fond Vase blanc, motif floral h15cm diamètre 19cm plat double avec passoire/passoire, porcelaine blanc bleu, éclat au fond, fêlure dans le plat haut pichet gris bleu, marqué Handmade in Scotland - South Lissens Pottery plat en porcelaine, polychrome, marqué A.Montagnon plat en porcelaine, bleu, éclat en bas du pied, marqué Hand made in France plat en faïence, gris clair, diamètre 14cm(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 51 / 25 -
#270“Twee jongeren” licht gekleed, beeld brons geschilderd, niet gesigneerd.
"Deux jeunes gens" légèrement vêtus, statue en bronze peint, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h58cm xEstimate: € 50 / 80 -
#166“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#85Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.
Vase années 60, peint à la main, marquage en bas 1104/26.No longer availableOnline onlyDim. h26cm x Ø18cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#206Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52lot blauw wit aardewerk/keramiek bestaande uit 5 stukskruik h20cmschaal diameter 26cmpotje h13,5cm, diameter 8cm, schade haarlijn bovenrand2 schaaltjes, diameter 10,5cm
lot faïence/céramique blanc bleu composé de 5 pièces verseuse h20cm plat diamètre 26cm pot h13.5cm, diamètre 8cm, délié bord supérieur 2 plats, diamètre 10.5cmNo longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.No longer availableOnline onlyDim. h17cm x 23cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Esther Guillén“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#862 vaasjes jaren ‘70 in faience, h16cm x Ø15cm en h11cm x Ø11,5cm
2 vases des années 1970 en faïence, h16cm x Ø15cm et h11cm x Ø11,5cmNo longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#195Een houten Garuda. Schade aan één neus.
Un Garuda en bois. Dommages à un nez.No longer availableOnline onlyDim. h 35,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#139Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
Une poupée de cire, numérotée 4312. Avec de vrais cheveux.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#160Marten Van der LooPeriod: 1880-1920“Steegje in Mechelen”. Aquatint. Gesigneerd.
« Ruelle à Malines ». Aquatinte. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#210“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyDim. h38cm x b50cmEstimate: € 35 / 50 -
#132Een niervormig bijzettafeltje met lade en twee niveaus. Ontbrekende en te herstellen fineer.
Une table rognon avec tiroir et deux niveaux. Placage manquant et réparable.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Aubin PasquéPeriod: 1903-1981“Le mariage de l’eau et du feu”. Houtsnede op papier (33 x 36 cm), gesigneerd en genummerd 11/20, “Guerrier, Crète”. Viltstift op papier (15 x 11 cm).Twee kleine schilderijtjes gedateerd 1946 en 1947. “L’affut”. Olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1950.
"Le mariage de l'eau et du feu". Gra vure sur bois sur papier (33 x 36 cm), signée et numérotée 11/20, « Guerrier, Crète ». Feutre sur papier (15 x 11 cm) Deux petits tableaux datés de 1946 et 1947. « L'affut ». Huile sur panneau, signé et daté 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#164Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#134Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableOnline onlyDim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Doosje met handwaaierHenry A La Pensée, ParisParelmoeren houder met verguld detail, scheur schade aan papieren uiteinde
Boîte avec éventail Henry A La Pensée, Paris Porte-nacre avec détail doré, déchirure à l'extrémité du papierNo longer availableOnline onlyDim. l30cmEstimate: € 35 / 45 -
#242Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35


