• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Zittend naakt’, een expressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Van De Wouwer ‘81.

'Seated nude', an expressionist oil painting on canvas. Signed Van De Wouwer '81.
Dim. 80/50 cm
SKU: 2511250534.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #534
Estimate: € 70 / 100

  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #256
    National Cash Register (NCR)

    Een vintage National Cash Register kassa, circa 1950. Destijds nog in gebruik in de Boerentoren.

    A vintage National Cash Register cash register, circa 1950. Formerly used in the Boerentoren building.
    Dim. 67 x 49 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488
    Bamoun
    Period: 1868-1930

    Een masker van gesculpteerd hout met hoofddeksel van touw. Kameroen.

    A mask made of carved wood with a headpiece of rope. From Cameroon.
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #506

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    Een lot spelconsoles: Bestaande uit een Xbox 360 (1 x 256mb memory unit & 1 controller), PSP (Met FIFA09) en Playstation 2. Games voor Xbox: Prototype (2009), Mortal Kombat (2011), Skate (2007), Midnight Club Los Angeles (2008), Xbox Live Arcade.

    A lot of game consoles: Consisting of an Xbox 360 (1 x 256mb memory unit & 1 controller), PSP (With FIFA09), and Playstation 2. Xbox games: Prototype (2009), Mortal Kombat (2011), Skate (2007), Midnight Club Los Angeles (2008), Xbox Live Arcade.
    Estimate: € 80 / 120
  • #266

    Een antieke kerselaren gatelegtafel.

    An antique cherrywood gateleg table.
    Dim. H 72, Ø 109 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #319
    Hildegard Günzel
    Period: 2006

    ‘Jamina’, een verzamelpop van Hildegard Günzel. In originele doos met staander. Kunsthars.

    'Jamina', a collectible doll by Hildegard Günzel. In original box with stand. Made of synthetic resin.
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    J. Thienpondt

    “Stilleven met kersen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still Life with Cherries," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    Relojes Losada

    Een collectie bestaande uit 8 replica zakhorloges ‘Relojes de Época’. In origineel etui. Allen in werkende staat. Losada D.B., Planeta Directo.

    A collection of 8 replica pocket watches 'Relojes de Época'. In original case. All in working condition. Losada D.B., Planeta Directo.
    Estimate: € 120 / 160
  • #33

    Twee karaffen van kleurloos kristal. Val Saint Lambert en Cristal Saint Louis.

    Two decanters of colorless crystal. Val Saint Lambert and Cristal Saint Louis.
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242

    Een vintage schoolkaart in houten kader met prenten van de menselijke anatomie, Nederlandstalige uitgave. Bevat 11 recto verso kaarten. Uitgegeven door Rossignol, Frankrijk.

    A vintage school map in a wooden frame depicting human anatomy, Dutch edition. Includes 11 double-sided cards. Published by Rossignol, France.
    Dim. 95/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een eikenhouten vitrinekastje in Louis XV stijl.

    An oak display cabinet in Louis XV style.
    Dim. 99 x 100 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585
    Josse Pierre Geedts

    ‘Verliefd koppel’, een 19e eeuwse potloodtekening van een militair met zijn verloofde. Getekend.

    'Infatuated couple', a 19th-century pencil drawing of a soldier with his fiancée. Signed.
    Dim. 12/12 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00