Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
Dim. 69,5 x 49,5 cm
SKU: 2503250309.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #309
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #165
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154

    “Herfstscene in het bos”. Olieverfschilderij op doek. Getekend R Delahaye.

    "Autumn scene in the forest". Oil painting on canvas. Signed R Delahaye.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #519
    Anton Dunker
    Period: 1770

    “Du Cabinet de Mr le Duc de Choiseul”. Een paar gravures op papier. Inscriptie “Ad Van Ostade pinx”.

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    No longer available
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #229
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd rechts boven ‘Stan Peet’.

    "Still life with fruit", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed top right 'Stan Peet'.
    No longer available
    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    ‘Landarbeiders op het veld”. Olieverf op doek. Getekend Staf Daems.

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #152
    Johan Janssens

    ‘Sieraad der heide’, olieverf op paneel, getekend Joh. Janssens.

    'Jewel of the heath', oil on panel, signed by Joh. Janssens.
    No longer available
    Dim. 60/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339
    Hendrik Cuypers
    Period: 1959 - ....

    “The colours of my mind”, een modernistisch schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cuypers. HC.

    "The colours of my mind", a modernist painting, oil on canvas, signed Cuypers. HC.
    No longer available
    Dim. 166 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #352
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.

    "Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.
    No longer available
    Dim. 25 x 35.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #204
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    Nature morte, bloemenvaas met enkele stukken fruit. Olieverf op doek. Getekend J Decort.

    Still life, flower vase with some pieces of fruit. Oil on canvas. Signed J Decort.
    No longer available
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Albert Claeys
    Period: 1889 - 1967

    “Rivierlandschap met koeien”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Claeys.

    "River landscape with cows", a painting, oil on canvas, signed Claeys.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #404

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproduction of the work in the MoMA collection. Silkscreen print published by Segers, printed in Florence by Acte II, 2010.
    No longer available
    Dim. 134/39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232

    Stadszicht in Parijs. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Cityscape in Paris. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50/63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    Landschapsschilderij in olie op doek. Postimpressionistisch, toegewezen aan George van Raemdonck.

    Landscape painting in oil on canvas. Post-impressionist, attributed to George van Raemdonck.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #222

    Toulouse Lautrec, poster van de tentoonstelling in het Stedelijk museum Amsterdam.

    Toulouse Lautrec, poster for the exhibition at the Stedelijk Museum Amsterdam.
    No longer available
    Dim. 59/77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Kempisch landschap met hoeve. Olieverf op doek, geteken J. H. Pauwels.

    Kempen landscape with farmhouse. Oil on canvas, signed J. H. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 65/85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Breugeliaans tafereel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck, uit zijn vroege periode, gedateerd 1926.

    "Bruegel-esque scene", a painting, oil on panel, signed R. De Coninck, from his early period, dated 1926.
    No longer available
    Dim. 33 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Period: 1972

    Art brut schilderijtje op doek, getekend Avraham York.

    Art brut painting on canvas, signed by Avraham York.
    No longer available
    Dim. 46/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #149

    ‘Nouveau plan monumental pour la visiteurs de la ville d'Anvers’. 19e eeuwse toeristische kaart met de Spaanse omwallingen.

    'New monumental plan for visitors to the city of Antwerp'. 19th-century tourist map featuring the Spanish ramparts.
    No longer available
    Dim. 68/54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Frans Ros
    Period: 1923

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, getekend F Ros.

    'Church Interior', oil on canvas, signed F Ros.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    “Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan met scheurschade in het doek.

    "Portrait of a lady." A painting, oil on canvas. Bottom with tear damage in the canvas.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #432

    Acrylschilderij op doek getekend Tsjoezjinov, 1991. De toren van Babel op de ark, art brut.

    Acrylic painting on canvas signed by Tsjoezjinov, 1991. The Tower of Babel on the ark, art brut.
    No longer available
    Dim. 89/69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #44
    R. Van Hoeck

    “Landschap met boerderij”. Olieverfstudie op papier. Getekend R. van Hoeck.

    "Landscape with farmhouse". Oil paint study on paper. Signed R. van Hoeck.
    No longer available
    Dim. 31-38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #256
    LD

    Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.

    An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #185

    Een oude Engelse terrine op schaal in blauw-wit porselein, niet gemerkt.

    An old English tureen on a plate in blue-and-white porcelain, unmarked.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 x 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #579

    Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.

    A vintage modernist painting, signed Y. Humbeeck and dated 1964.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Satsuma wierookbrander, fo-hond op het deksel, hersteld aan de staart.

    Satsuma incense burner, with a lion dog on the lid, restored at the tail.
    No longer available
    Dim. H 28, B 28, D g16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #282

    Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.

    A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.
    No longer available
    Dim. h 292 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511
    Märklin HO

    Märklin HO, set 3072, diesellocomotief, BR V100, in zijn originele verpakking.

    Märklin HO, set 3072, diesel locomotive, BR V100, in its original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    “Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.

    "Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    Pierre Van Rompaay

    ‘Vezels’ Tekening in gemengde techniek. Getekend van Rompaay.

    ‘Fibers’ Drawing in mixed media. Signed by Rompaay.
    No longer available
    Dim. 35/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #160

    Een halssnoer met barokparels en met zilveren slot.

    A necklace with baroque pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #372
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535
    Märklin HO

    Märklin HO, set 29805, bestaande uit een electrische locomotief met 5 goederenwagons, een deel van de sporen sporen en de transformator ontbreken. Als nieuw in zijn originele doos.

    Märklin HO, set 29805, consisting of an electric locomotive with 5 freight cars, missing a part of the track and transformer. Like new in its original box.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 21, Zat 22 van 10.00 tot 17.00.

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More