#83Carr's of Sheffield LtdEen wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Girls portrait." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210Een 18 kt witgouden ketting met crucifixhanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.
An 18 kt white gold chain with a crucifix pendant adorned with diamonds totaling 0.26 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 1100 / 2300 -
#470Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met centrale parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds, featuring a central pearl and diamonds with a total weight of 0.20 ct.No longer availableDim. 5,54 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#176Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
#319Jan De Cooman‘Sneeuw in Vlaanderen’, een monochrome ets. Getekend; Jan de Cooman, in opdracht van Valerius de Saedeleer. Nr. 222 uit een oplage van 250 exemplaren.
'Snow in Flanders', a monochrome etching. Signed by Jan de Cooman, commissioned by Valerius de Saedeleer. Number 222 out of an edition of 250 copies.No longer availableDim. 42/42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43018 karaats geelgouden ring met koraalcabochon van +- 3 ct.
18 karat yellow gold ring with coral cabochon of approximately 3 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 300 / 400 -
#108Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 140 / 180 -
#348Een staande klok in massief eikenhouten kast.
#590RoskopfEen zakhorloge, Roskopf Genève, veritable montre Chemin de Fer, in beschermdoos, gedateerd 16-02-1910.
#38Capodimonte“De visser en zijn geliefde”, een groep van Capodimonte porselein.
"The fisherman and his beloved", a sculpture made of Capo Di Monte porcelain.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 50 / 70