Other lots in this auction
-
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#129Jacques Rosseels
“Landschap met dame werkend op het veld”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Landscape with Lady Working in the Field", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.Place a bid ›Estimate: € 250/350 -
#288
Een Fabergé stijl houten ei met Maria & Kind in het decor. Omhuld in koperen filigraanwerk.
A Fabergé style wooden egg with Mary & Child in the decoration. Encased in copper filigree work. -
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century. -
#281
Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met ivorine of been handvaten.
A 12-piece cutlery set, consisting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with ivorine or bone handles. -
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#50
Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. -
#162Jacob AkkersdykPeriod: 1815 - 1862
“Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.
"On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk. -
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#92Barbazza
“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity. -
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings. -
#270
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1Place a bid ›Dim. 4,88 g