#551Beranger SarreguéminesEen 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.
#426BidjarEen Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.
A Persian hand-knotted carpet, with certificate.No longer availableDim. 289 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#318St Clement“Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.
#366Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.
#669Een handbeschilderde Chinese vaas met vele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#74“Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#3Simplex“Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.
#90Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 0,30 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and a sapphire of around 0.30 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1300