#160Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,71 ct.
A pair of 18kt white gold earrings with diamonds totaling 0.71 ct.No longer availableDim. 4,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
A Steyr LP-10 air pistol in case. With extra gas tank, a set of tools, and pellets.No longer availableDim. 4.5 mmEstimate: € 400 / 600 -
#558Epiag RoyalEen eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 32 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.
#352Elise Docquir‘Nacht op zee’, olieverf op schilderspaneel. Getekend Elise Docquir.
#76Een massief 19e eeuws ladenkastje met gesculpteerde fries, drie laden met reliëfpaneel.
A solid 19th-century chest of drawers with a sculpted frieze, three drawers with relief panels.No longer availableDim. H 91, B 76, D 38 cmEstimate: € 70 / 100 -
#566Belgo ChromEen vintage Belgo-Chrom salontafel, verguld metaal en fumé glas.
A vintage Belgo-Chrom coffee table, gilded metal and smoked glass.No longer availableDim. 36 x 130 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#432GucciEen ingekaderde zijden Gucci sjaaltje met flora print.
A framed silk Gucci scarf with floral print.No longer availableDim. 70/70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622‘Dame aan de bar’, olieverf op paneel. Getekend L. Sel, ‘59.
'Lady at the Bar', oil on panel. Signed L. Sel, '59.No longer availableDim. 60/40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#447Een grote gemberpot van Chinees blauw en wit porselein.
A large ginger jar in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 25 x Ø 25 cmEstimate: € 100 / 150