Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Zittende Buddha’, een beeldje van jadeiet
‘Zittende Buddha’, een beeldje van jadeiet

‘Zittende Boeddha’, een beeldje van jadeiet

'Sitting Buddha', a statue made of jadeite
Dim. Hoogte 29 cm
SKU: 3009250363.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #363
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    No longer available
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #619

    Een ‘nest of tables’, 3-delig, messing en glas, halfrond.

    A 'nest of tables', 3-piece set, brass and glass, semi-circular.
    No longer available
    Dim. 62 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.

    A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #40

    Een 18 kt wit-en geelgouden hanger bezet met een saffiercabochon van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with a cabochon sapphire of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #236

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    No longer available
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    Een Shashka, Kozakkensabel geproduceerd in de Zlatoust Wapenfabriek. Rusland. Gestempeld op het lemmet met een hamer en sikkel en het jaartal 1934. Op de pommel CCCP en een gevleugelde hamer en sikkel. Aan de schede is een bajonet bevestigd, type Mosin Nagant M91/30.

    A Shashka, Cossack saber produced at the Zlatoust Weapons Factory. Russia. Stamped on the blade with a hammer and sickle and the year 1934. On the pommel CCCP and a winged hammer and sickle. A bayonet of the Mosin Nagant M91/30 type is attached to the scabbard.
    No longer available
    Dim. Lengte 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #273
    Este

    Een Italiaans porseleinen cache-pot naar een ontwerp van Piero Fornasetti, gemerkt Este.

    An Italian porcelain cache-pot designed by Piero Fornasetti, marked Este.
    No longer available
    Dim. h 20.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een ééndeurs buffet in marquetterie en marmeren blad met gebombeerde front. Napoléon III stijl.

    A chest of drawers in marquetry with a marble top and bombe front.
    No longer available
    Dim. 97 x 103 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #298
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen lampenvoet, gemerkt Val Saint-Lambert, roze in de massa gekleurd.

    A crystal lamp base, marked Val Saint Lambert, pink colored in the mass.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (voet)
    Estimate: € 30 / 50
  • #242
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Landscape with farmstead", a painting, oil on panel, signed L Lommaert.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    No longer available
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een zilveren ketting met hanger bezet met een tijgeroog van +- 7 ct.

    A silver necklace with pendant set with a tiger's eye of approximately 7 ct.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    Een geelkoperen scheepsbarometer met wandbevestiging, Gemerkt jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.

    A copper ship's barometer with wall mounting, jblm 16 a 22 e n desterro Lisbon.
    No longer available
    Dim. l 96 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More