Similar lots by type
-
#252Scheltjens (?)“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#217Leonardo TorfsPeriod: °1927_2020“Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.
“Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#130Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Ferme auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#21Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#109“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#213L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#80Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#91“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#38Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223Heerwegh“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#246E. Laeremans“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82“De verboden vrucht”. Aquarel op papier.
Le fruit défendu . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#108Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#264Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
Un lot de timbres postes, estampes et bandes à cigares de Jacques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#167H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#149“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#184“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#132Een tafelklokje in houten kastje.
Une horloge de table dans une caisse en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#243Louis Belen“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
Un lot de trois anciennes planches à spéculaas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#5Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#281Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234Een Tchokwe (?) masker. DRC.
Un masque Tchokwe (?). RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 60

