Similar lots by type
-
#98Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#223Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#25
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 48 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#246E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45 -
#91
“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 58 cmEstimate: € 25/35 -
#80Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#38
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#21
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 124 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#244
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#252Scheltjens (?)
“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 16 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#109
“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/80 -
#217Leonardo TorfsPeriod: °1927_2020
“Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.
“Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 47 x 36 cmEstimate: € 25/35 -
#82
“De verboden vrucht”. Aquarel op papier.
Le fruit défendu . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#213L. Schooningk
“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 53.00 €Dim. 30 x 42 cmEstimate: € 120/170 -
#130Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Ferme auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 31 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#231
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 52 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#191Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#122
Een rechthoekige spiegel met deels vergulde houten rand en geslepen glasranden.
Un miroir rectangulaire avec cadre en bois partiellement doré et bords en verre taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 88 x 66 cmEstimate: € 25/35 -
#245
Twee antropomorfe vaasjes, een doosje gemerkt Minhama, een mes met schede en een kroes versierd met stekelvarkenstekels. DRC.
Deux vases anthropomorphes, une boîte marquée Minhama, un couteau avec fourreau et une chope décoré d'épines de porc-épic. RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. H. 34 & 31,5 cmEstimate: € 40/60 -
#85Herciger
“Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.
”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 34 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#271
Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#285
Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.
Table anglaise à allonges et avec quatre chaises assorties dont deux fauteuils.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 190 x 97 cmEstimate: € 120/200 -
#284
Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#15
Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
Une pendule colonne en bois. Sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Een set gipsen schaakstukken in gebeeldhouwd houten kistje.
Un ensemble de pièces d'échecs en plâtre dans une boîte en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 25/30 -
#155
“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#29Isidore Saeys
“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 18 x 24 cmEstimate: € 50/75 -
#200
Een Luba n’koku slit drum versierd met een jong meisjeshoofd getooid met een rat. Met een antropomorfe baton. DRC. Mooi patina.
Un tambour à fente Luba N'koku décoré d'une tête de jeune fille ornée d'un rat. Avec un bâton anthropomorphe. RDC. Belle patine.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H. 58 cmEstimate: € 120/200