Other lots by Gielen
Similar lots by type
-
#139
Een kunstreproductie van het Musée Rodin.
Une reproduction d'art du Musée Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cm -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#42
“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
"Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#99
“Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.
"Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#26
Een bol vaasje en een geglazuurd aardewerken pique-fleur. Het eerste gesigneerd ‘Bernice Watchman, Navajo”, het tweede Italiaans.
Un vase bombé et un pique-fleur en terre vernissée. Le premier signé 'Bernice Watchman, Navajo', le second italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 10 & 14 cmEstimate: € 20/30 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#50Raymond Candries
“Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.
"Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#89
“Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.
"L'homme au chapeau". Une sculpture.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 30/40 -
#231
Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 27 x 27 cmEstimate: € 35/45 -
#20
Een klein schouwklokje van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een haan in laagreliëf in het decor.
Petite cheminée en faïence émaillée multicolore à décor d'un coq en bas relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 35/45 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#252
Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#63
Drie beiteltjes met gesculpteerde handgrepen van been en hout. Eén handvat bijgevoegd (zonder beitel).
Trois ciseaux à manches sculptés en os et bois. Un manche inclus (sans burin).No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 8 - 10 cm (zonder beiteltjes)Estimate: € 35/45 -
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#293Sarreguemines
Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.
Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#86
Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 15/25 -
#227Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#106Anri, Italy
“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#111
Een lot fijngesneden afrikaanse houten beeldjes bestaande uit onder anderen; een vrouwenbuste, een olifant en een djembéspeler.
Lot de figurines africaines en bois finement sculptées composées entre autres ; un buste féminin, un éléphant et un joueur de djembé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 19 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#199Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#217
Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30/35 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#24
Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#121Carly
Een negendelig gesatineerd glazen toiletstel met rood bloemendecor. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre satiné de neuf pièces avec un décor floral rouge. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#226
“Hutje”. Een pasteltekening, onduidelijk gesigneerd.
"cabane". Un dessin au pastel, indistinctement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#95
Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25/35 -
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#171
Een antiek spiegeltje in verguld houten lijst met spiegelglas.
Un miroir ancien dans un cadre en bois doré avec verre miroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 39 x 33 cmEstimate: € 40/60