Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
Toon Gielen
1935 - 2018

“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
238
h: 24 cm
Estimate: 80100
Catalogue #238
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #121

    Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.

    Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #52

    “Sint Jozef met Jezus”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #48

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #160

    Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.

    Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #136
    Villeroy & Boch

    Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.

    Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127
    Villeroy & Boch, Dresden

    Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #87

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #166
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #50

    “Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #55

    Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #51

    Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #133

    Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.

    Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #59
    Boch La Louvière

    Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #204

    “Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 29 & 39 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #251

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #82
    H. Bequet, Quaregnon

    Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm Ø: 33 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #73
    Royal Plazuid, Gouda

    Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #78

    Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #101
    Hutschenreuter, Bavaria

    Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.

    Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #9

    Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.

    Une vide-poche en laiton en forme de cygne.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #245
    Steiff

    Een lot pluchen dieren. 2 honden, een beer, olifant en een schaap.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #243

    Een lot van dertig eendjes in diverse materialen en uitvoeriningen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #175

    Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.

    Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #99

    Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.

    Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272

    Drie kunststof schaalmodellen: - TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje. - Swissair McDonnell Douglas MD-11. - Brussels Airlines B737-400.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #267

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #57

    Een metalen lamp met zwarte kap. Nieuwstaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #279
    Atlas Editions

    “De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More