‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.
Roland Devolder

'Sitting women with white objects', colored etching, heightened with paint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
Dim. 33/49 cm
SKU: 2904250434.
Categories: Grafiek, Papier, XXe eeuw.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #434
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Devolder

  • #399
    Roland Devolder

    ‘Hangend in de touwen’. Monochrome ets, getekend; Devolder. Het vierde exemplaar uit een oplage van 50.

    'Hanging in the ropes'. Monochrome etching, signed; Devolder. The fourth copy out of an edition of 50.
    Dim. 27/36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #444
    Roland Devolder

    ‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Dreaming by the window'. Colored etching. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 50/32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #432
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouw met ganzen’, ingekleurde ets/aquatint. Exemplaar van de kunstenaar. Getekend; Devolder R.

    'Sitting Woman with Geese', colored etching/aquatint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 36/34 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #476

    Een massief notenhouten secretaire (sleutels ontbreken).

    A solid walnut secretaire (keys missing).
    Dim. 144 x 98 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Art Deco bijzettafeltje met 1 lade. Robuust design met metalen sporten aan de zijkant.

    Art Deco side table with 1 drawer. Sturdy design with metal rungs on the sides.
    Dim. H 75, B 70, D 40.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22

    Een massief houten gesculpteerde salontafel met vlechtwerk en glazen blad.

    A solid wood carved coffee table with wickerwork and glass top.
    Dim. 57 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.

    Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.
    Dim. H 144, B 65, D 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #290

    Een ovale massief eikenhouten gateleg tafel.

    An oval solid oak gateleg table.
    Dim. 74 x 140 x 96 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    Spirou Hebdomadaire

    A lot of 50 vintage Spirou magazines, French-language series, mid-1955. Weekly publications, 18th year.
    Estimate: € 50 / 75
  • #335

    Kunstobject door Francois Blommaerts. Getuft tapijt op halfronde marmeren basis.

    Art object by Francois Blommaerts. Tufted carpet on a semi-circular marble base.
    Dim. B 157, H 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #24

    Een gesculpteerd massief eikenhouten muurconsole.

    A carved solid oak wall console.
    Dim. 80 x 59 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #599

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt met zware slijtage.

    A hand-knotted Bidjar carpet with heavy wear.
    Dim. 390 x 180 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #400

    Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.

    An 18 kt yellow gold woven necklace.
    Dim. 33 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #429

    “Noord Frans straatzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Northern French street view", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 36 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #124
    Albert De Deken
    Period: 1915 - 2003

    “Frans landhuis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken. 1981 of 1987.

    "French country house", a painting, oil on canvas, signed A. De Deken. 1981 or 1987.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412

    Een drieluik met vogels en fruit, olieverf op paneel in eiken kader, niet gesigneerd.

    A triptych with birds and fruit, oil on panel in oak frame, unsigned.
    Dim. 52 x 25.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #494
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521
    Märklin HO

    Een lot van 22 Märklin wagons bestaande uit 4 voor personenvervoer en 19 voor goederentransport.

    A lot of 22 Märklin wagons consisting of 4 for passenger transport and 19 for freight transport.
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Willem Van Hecke
    Period: 1893-1976

    ‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.

    'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.
    Dim. 25.5/30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #468

    Een bonsai boompje met jadeite bladeren in cloisonne bloempot.

    A bonsai tree with jadeite leaves in a cloisonne flower pot.
    Dim. 54 x 54 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00